Hamak-owe Love

Hamak na tarasie.. must have?

Hamak w ogrodzie to coś, nad czym długo się zastanawiałam. Brałam pod uwagę cenę, wielkość i do czego będzie mi głównie służył.

Na początku interesował mnie kokon wiszący, wyobrażałam sobie, że siedzę w nim wygodnie i czytam książki w ogrodzie lub po prostu relaksuję się w salonie. Kokon mógł być opcją, która w zimne dni zdobi salon. Jednak wybór padł na hamak. Dlaczego ? Bo zostałam do niego skutecznie przekonana.

hamak na tarasie e1600769819783 768x1024 Hamak owe Love

Argumenty :

  • Będzie Ci wygodniej, możesz wyciągnąć nogi i wyprostować plecy – tak w zasadzie racja w kokonie można tylko siedzieć.
  • Zawsze możesz się zdrzemnąć na podwórk – tak to bardzo przekonujący argument. 😊

Mój mąż ma dar przekonywania, sądzę, że sam widział oczami wyobrażni jak chrapie sobie na takim hamaczku 😂

Jednak nadal marzy mi się taki wiszący kokon w salonie. Jak z katalogu (idealny znalazłam na jednej ze stron internetowych)

Wiszący kokon Hamak owe Love
https://www.meble.pl/poradnik/art8787,fotel-wiszacy-jaki-wybrac.html

Ceny hamaków ogrodowych zaczynają się od 700 zł, tyle własnie kosztował mój. (Oczywiście na allegro znajdziecie taniej, ale jakości można się tylko domyślać. Natomiast kupić taki produkt w sklepie stacjonarnym, jest o wiele prościej)
Mój hamak kupiliśmy w OBI, tak a właściwie, to był to prezent na urodziny od wszystkich. To była tak zwana u nas, ściepa narodowa…. i z takiego prezentu jestem bardzo zadowolona. 😁
Materiał trwały, konstrukcja solidna. Obicie z nieprzemakalnego materiału, łatwo się go czyści. No i przede wszystkim jest bardzo wygodny, a czytanie na nim książek w słońcu to zdecydowanie ostatnio największa przyjemnosć w moim życiu.

hamak w ogrodzie e1600769879868 768x1024 Hamak owe Love
https://www.instagram.com/drewnianakrainapl/

Jednak gdzieś z tyłu głowy pozostawiam miejsce na salonowy kokon, może przy kominku…. eh jak cudownie byłoby się tak relaksować w chłodne dni, kiedy to już nie za bardzo można leniuchować na tarasie. No nic, może kiedyś 😉

https://www.instagram.com/p/CFW8aiyjhxn/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *